وبلاگ آرکا

شرکت برمن ملافه ، از سال 1912 فعالیت خود را آغاز کرده است. اما هنگامی که این تولید کننده تشک در دهه 1950 تولید لنت های پزشکی را آغاز کرد ، متوجه نیاز به راه حل های فن آوری کارآمد برای حفظ کارخانه های خود شد.

داستان های موفق

همکاری با فناوری ارائه دهنده کمک به رشد شرکت تولیدی ایری در قرن ۲۱

شرکت برمن ملافه ، از سال ۱۹۱۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. اما هنگامی که این تولید کننده تشک در دهه ۱۹۵۰ تولید لنت های پزشکی را آغاز کرد ، متوجه نیاز به راه حل های فن آوری کارآمد برای حفظ کارخانه های خود شد. عملیات در ۶۰ سال گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرد و وقتی رئیس جمهور برمن رابرت اونگر متوجه شد که دیگر نمی تواند مدیرعامل شرکت باشد ، وی مدیریت بخش راه حل ها را صدا زد

https://www.youtube.com/watch?v=7e90gBu4pas&t=1s

آنها با توجه به این مشکلات بسیار زیاد ، آنها برای حل نیازهای فناوری اطلاعات خود به راه حل های نانوسافت مراجعه کردند. نانوسافت نه تنها برنامه ای دقیق برای به روزرسانی سیستم های امنیتی ایجاد کرد ، بلکه وقتی یک مودم قدیمی در طی یک تعطیلات آخر هفته ، با قرار دادن قابلیت خواندن نامه الکترونیکی یا همان ایمیل سیستم امنیتی را به خطر انداخت ، این نانوسافت بود که آن را نجات داد. همانطور که کریستوفر بل از سیستم امنیتی می گوید:

  “ما به اینکه از لحاظ فن آوری زرنگ باشیم افتخار نمی کنیم ، وظیفه ما خدمت به مردم در مواقع بحران است.”

این پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز در هفته و تعهد به خدمات است که سیستم امنیتی رایانه ای را از نگرانی بیشتر در مورد فناوری اطلاعات خود باز می دارد.

از طریق: cmitsolutions.com