وبلاگ آرکا

امنیت سایبری موضوعی است که مدام در واحد ما در ذهن ماست. این امر به این دلیل است که طبق گفته های بلومبرگ ، مسائل مربوط به امنیت سایبری بطور متوسط سالانه 400 میلیارد دلار برای شرکت ها هزینه می کند.

اخبار و روادید

نکاتی برای تبدیل نیروی کار خود به یک خط مقدم امنیتی

Download E-bookدانلود کتاب الکترونیکی

امنیت سایبری موضوعی است که دائماً در ذهن ما در واحد واقع می شود. این امر به این دلیل است که طبق گفته های بلومبرگ ، مسائل مربوط به امنیت سایبری بطور متوسط سالانه ۴۰۰ میلیارد دلار شرکت را هزینه می کند.

یکی از آسانترین راهها برای مهار این ضررها در مشاغل شما ، آموزش کارمندان خود برای ایجاد محیط ایمن تر ایمیلی است. کارکنان نقش اساسی در امنیت شرکت شما ایفا می کنند ، و کارکنانی که از حمله تهدیدهای سایبری بی خبر هستند ، نسبت به امنیت اطلاعات شرکت شما مسئولیت دارند.

بنابراین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که آنها همیشه در بهترین روشها برای ایمن نگه داشتن شرکت به روز هستند.

در تلاش برای نجات شما و شرکت خود در برابر وحشت ناشی از حمله سایبری ، در اینجا لیستی از نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا تجارت خود را حفظ کنید.

  • هرگز پیوندها یا پیوستهای افراد ناشناس را باز نکنید.
  • به ایمیلهایی که درخواست تغییر رمز عبور را می دهند پاسخ ندهید و از شما خواسته می شود که اطلاعات شخصی را صادر کنید – مهم نیست که منبع چقدر رسمی باشد.
  • اطمینان حاصل کنید که نرم افزار ضد ویروس در رایانه شما به روز شده است.
  • قبل از ارسال ، ایمیل های حاوی داده های حساس را رمزگذاری کنید.
  • از آدرس ایمیل شرکت خود برای ارسال و دریافت ایمیل شخصی استفاده نکنید.
  • ایمیل های شرکت را به صورت خودکار به سیستم ایمیل شخص ثالث هدایت نکنید.
  • استانداردهای سختگیرانه ای را برای استفاده از دستگاه تلفن همراه در شرکت ایجاد کنید

دستگاه های موبایل به ابزاری مهم برای نیروی کار تبدیل شده اند و همراه با آنها موج دیگری از تهدیدهای سایبری به وجود آمده است. اطمینان از اینکه کارمندان شما دارای دستگاه های محافظت شده با رمز عبور ، رمزگذاری ایمیل ها و بارگیری برنامه های امنیتی تأیید شده برای کمک به ایمن نگه داشتن داده های تلفن همراه هستند بسیار مهم است.

واحد مدیریت دستگاه تلفن همراه را ارائه می دهد که به بسیاری از این ویژگی های ایمنی از جمله امکان پاک کردن از راه دور دستگاه های تلفن همراه کمک می کند. برای کلیه نیازهای امنیتی با ما تماس بگیرید.